Strona główna

Szybki kontakt

Administratorem danych osobowych jest spółka Murator IBS Sp. z o.o. z siedzibą w Julinku. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych (w tym danych udostępnionych w celu kontaktu) dostępne są w Polityce Prywatności

Zasady rekrutacji

Rekrutacja w naszym przedszkolu jest całoroczna. Pierwszym krokiem jest kontakt Rodzica z przedszkolem. Najszybciej i najłatwiej jest skontaktować się z nami dzwoniąc pod nr tel. 608 659 604. Podczas rozmowy telefonicznej udzielimy Państwu niezbędnych informacji na temat funkcjonowania przedszkola – zajęć, posiłków, wysokości czesnego itp. Jednak najistotniejszym krokiem jest wizyta Rodzica w przedszkolu i rozmowa z dyrektorem placówki. Na spotkania umawiamy się codziennie w godzinach pracy przedszkola, tzn. między 7.00 a 18.00.

W trakcie spotkania przekazujemy Rodzicom wszystkie informacje na temat funkcjonowania i organizacji czasu pracy przedszkola. Przede wszystkim jednak pragniemy przybliżyć metodę M. Montessori - opowiedzieć o przygotowanym otoczeniu oraz jakie ma ono znaczenie, wyjaśnić, jaka jest rola wychowawcy, a przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, iż najważniejsze jest dla nas dziecko i jego indywidualny rozwój. Ponadto Rodzice mogą obejrzeć przedszkole oraz plac zabaw, a dyrektor lub wychowawca zaprezentuje pomoce montessoriańskie, które używane są w przedszkolu, a także opowie krótko o każdym z działów.

Rodzice, którzy zdecydują się, aby ich dziecko uczęszczało do naszego przedszkola, dostają od nas komplet dokumentów:

  • umowę
  • regulamin przedszkola
  • kartę przedszkolaka
  • przewodnik dla Rodziców (zawarte są w nim podstawowe informacje o pedagogice Montessori oraz o  przedszkolu)
  • upoważnienie do odbioru dziecka
  • zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku

Po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu wpisowego dziecko rozpoczyna okres adaptacyjny w przedszkolu.